Takato

مرکز تحقیقات کاربردی و تولید بذر (تکاتو)

 

پیرو اطلاعیه  قبلی مندرج در سایت مبنی بر  دعوت به همکاری کارشناس در حوزه تحقیقات  مولکولی باستحضار می رساند فرصت ارسال رزومه به پایان رسیده است. لازم به ذکر است تعدادی زیادی رزومه از کارشناسان از اقصی نقاط کشور  به این مرکز واصل گردید که  بررسیهای اولیه آن انجام گردیده است و در این خصوص موارد ذیل باستحضار متقاضیان می رساند:


1-  افرادی که رزومه  خود را  در چهارچوب یک فایل ورد یا پی دی اف ارسال نکرده بودند از لیست متقاضیان خط  خوردند مگر افرادی که  بعدا نسبت به ارسال رزومه خود اقدام کردند.

2- افرادی که در حال تحصیل بوده  چه در مقطع دکتری و چه در مقطع کارشناسی ارشد از لیست  متقاضیان واجد شرایط حذف شدند. 

3- افرادی که در گرایشی به غیر از گرایش مورد نیاز  اعلام همکاری نموده بودند نیز آنها  از لیست متقاضیان  واجد شرایط حذف گردیدند.

لازم به ذکر است اسامی اولیه متقاضیان به دفتر مرکزی شرکت در تهران ارسال گردید و قرار است  در اولین فرصت  نسبت به اعلام  تاریخ مصاحبه و امتحان کتبی  متقاضیان اقدام گردد. تاریخ و نوع سوالات امتحان از طریق همین سایت  به زودی اعلام خواهد شد. همچنین  افرادی که رزومه آنها در اولین مرحله  برای  شرکت در امتحان  مورد قبول از نظر  شرایط شرکت در امتحان  واقع شده است در همین سایت بزودی اعلام خواهد شد

14 کنگره بین المللی کلزا
15 بهمن 1397
15 کنگره بین المللی کلزا
15 بهمن 1397

تاریخ

طراحی سایت
يكشنبه 28 بهمن 1397.
تاریخ شمسی :
الأحد 12 جماد ثاني 1440.
تاریخ قمری :
Feb 17 2019.
تاریخ میلادی :
ورود
ثبت